تاریخ انتشار : سه شنبه 1 خرداد 1403 - 8:41
کد خبر : 3822

معرفی نفرات برتر رقابت های خردسالان دختر در استان بوشهر

معرفی نفرات برتر رقابت های خردسالان دختر در استان بوشهر
نفرات برتر مسابقات انتخابی خردسالان استان بوشهر به مناسبت میلاد امام رضا (ع) در بوشهر معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش پهلوان جنوب ؛   مریم بهروزی زاده نایب رئیس هیات تکواندو استان با اشاره به برگزاری رقابت های خردسالان دختر استان گفت: در این مسابقات ورزشکارانی از شهرستان های بوشهر، گناوه، دشتستان ،کنگان، دشتی و جم به مدت یک روز به میزبانی خانه تکواندو در بوشهر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

بهروزی زاده ادامه داد: این رقابت ‎ها با حضور ۱۵ تیم و ۱۳۰ تکواندوکار در رده سنی خردسالان در ۱۰ وزن برگزار شد.
وی افزود: در بخش فنی ترین بازیکن “اناهیتا ولی زاده” از باشگاه گناوه به عنوان نفر برتر معرفی شد، عنوان فنی ترین کوچ به “فروزان بهرسی” از باشگاه جم تعلق گرفت ، عنوان بازیکن اخلاق و مربی پر تلاش به “نازنین زهرا فروزان فر” از باشگاه مهبا و “شبنم روان بد” از باشگاه دشتستان و عنوان‎ بهترین داوران به “زهره فرهمندفر” و “حسنیه حمیدیان” رسید.
نایب رئیس هیات تکواندو استان بوشهر اضافه کرد: در بخش تیمی “باشگاه گناوه ” و “باشگاه ولیعصر دشتستان” به ترتیب سکوی اول و دوم تیمی را از آن خود نمودند و “باشگاه آرنا از جم” موفق به کسب مقام سومی مسابقات گردید.
نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:
‎وزن‌اول :
‎مقام اول : فاطمه محمودی (آرنا)
‎مقام دوم : آیسانا طاهری (سروش)
‎مقام سوم : حنانه شیخیانی (زندی)
‎مقام سوم مشترک: نازنین زهرا فروزان فر(مهبا)
‎وزن دوم :
‎مقام‌اول : المیرا مهیاری (ولیعصر برازجان)
‎مقام دوم : مریم باغبانی (گناوه)
‎مقام سوم: نیکا روحانی(تکاوران جم)
‎مقام‌سوم مشترک : دلینا امیری(آرنا)

‎وزن سوم :
‎مقام اول : دیبا دهدشتی (ولیعصر برازجان)
‎مقام دوم : آناهیتا بازیار(آرنا)
‎مقام سوم : مرسانا سادات کازرونی (قهرمانان جم)
‎مقام سوم مشترک: کوثرکارآزما(آرنا)

‎وزن چهارم :
‎مقام اول : آناهیتا ولی زاده (گناوه)
‎مقام دوم : زینب رزم‌آور(ولیعصر برازجان)
‎مقام سوم : آیلارعلمدارلو(تکاوران جم)
‎مقام سوم مشترک:یسنا نگهبان(لیان عالیشهر)
وزن پنجم :
مقام اول :سارا لیراوی (گناوه)
مقام دوم : النارقجر(ولیعصر)
مقام سوم: آرنیکا خشنود(لیان عالیشهر)
مقام سوم مشترک: مریم قنبرپور (سروش)‎
وزن ششم:
‎مقام اول : یکتا عبدی زاده (تکاوران جم)
‎مقام دوم :زهرا میرزا پور (تکاوران جم)
‎مقام سوم : فاطمه جمالی (سروش)
‎مقام سوم مشترک : زینب ملک زادگان(گناوه )
‎وزن هفتم :
‎مقام اول : فاطیما محمودی (آرنا )
‎مقام دوم : فاطمه اکبری (ولیعصر برازجان)
‎مقام سوم : معصومه شیخیانی (زندی)
‎مقام سوم مشترک :معصومه عبدالهی (گناوه)
‎وزن هشتم :
‎مقام اول : سیده الناز موسوی (گناوه)
‎مقام دوم : مبینا روزفراخ (آرنا)
‎مقام سوم : عسل افروغ(ولیعصر برازجان)
‎مقام سوم مشترک: اوا یوسف زادت (گناوه)
‎وزن نهم :
‎مقام اول : آیلین پور باباییی(تکاوران جم)
‎مقام دوم : زهره تاجدینی (آرنا)
‎مقام سوم : رها عبدالهی (ولیعصر برازجان)
مقام سوم مشترک: عارفه راهداری(سروش)
وزن دهم:
مقام اول : آوین رستمی (تکاوران جم)
مقام دوم : مهسان جاوشی (سروش)
مقام سوم : رویا لیراوی(گناوه)
مقام سوم مشترک:ویانا سیف زاده ( قهرمانان جم)

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.