تاریخ انتشار : سه شنبه 12 اردیبهشت 1402 - 7:09
کد خبر : 675

عنوان سومی بندر گناوه در سومین دوره لیگ روئینگ آقایان

عنوان سومی بندر گناوه در سومین دوره لیگ روئینگ آقایان

به گزارش پایگاه خبری پهلوان جنوب ؛ آخرین مرحله از سومین دوره لیگ روئینگ آقایان با حضور ۵ باشگاه برگزار شد . قایقرانان در مواد تک‌نفره سبک‌وزن ۲۵۰ متر و ۵۰۰ متر، تکنفره سنگین‌وزن ۲۵۰ متر و ۵۰۰ متر، دونفره ۵۰۰ متر و ۴ نفره امدادی ۲۵۰ متر به رقابت پرداختند. در روئینگ تک‌نفره ۵۰۰

به گزارش پایگاه خبری پهلوان جنوب ؛ آخرین مرحله از سومین دوره لیگ روئینگ آقایان با حضور ۵ باشگاه برگزار شد . قایقرانان در مواد تک‌نفره سبک‌وزن ۲۵۰ متر و ۵۰۰ متر، تکنفره سنگین‌وزن ۲۵۰ متر و ۵۰۰ متر، دونفره ۵۰۰ متر و ۴ نفره امدادی ۲۵۰ متر به رقابت پرداختند.

در روئینگ تک‌نفره ۵۰۰ متر سنگین‌وزن حمیدرضا رضوانی از دانشگاه آزاد با زمان ۱.۴۱.۲۴۰ دقیقه، شایان ریحانی‌فرد از بندر گناوه با زمان ۱.۴۳.۳۵۰ دقیقه و وحید کشاورز از مهام پرتو با زمان۱.۴۶.۲۰۰ دقیقه اول تا سوم شدند.

در روئینگ تک‌نفره ۵۰۰ متر سبک‌وزن امیررضا عبدالی از گناوه با زمان ۱.۳۷.۰۷۰ دقیقه اول، آروین دیانتی از ملوان با زمان ۱.۳۷.۲۹۰ دقیقه دوم، مهدی قپانوری از دانشگاه ازاد با زمان ۱.۴۴.۶۰۰ دقیقه سوم شدند.

 

در روئینگ دونفره ۵۰۰ متر حمیدرضا رضوانی و امیرحسین محمودپور از دانشگاه آزاد با زمان ۱.۲۹.۲۱۰ دقیقه زودتر از رقیبان از خط پایان عبور کردند. شیرزاد قادری و محمدرضا کریمی از ملوان با زمان ۱.۳۰.۲۹۰ دقیقه و امیررضا عبدالی و ابوالفضل سطوتی از بندر گناوه با زمان ۱.۳۳.۳۲۰ دقیقه در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

 

در روئینگ تک‌نفره ۲۵۰ متر سنگین‌وزن شیرزاد قادری از ملوان با زمان ۴۵.۹۱ ثانیه اول ، میلاد اله‌وردیان از دانشگاه آزاد با زمان ۴۶.۲۳ ثانیه دوم، اریا سلیمان‌پور از تکرو با زمان ۴۷.۲۵ ثانیه سوم شدند.

 

در روئینگ تک‌نفره ۲۵۰ متر سبک‌وزن امیرحسین محمودپور از دانشگاه آزاد با زمان ۴۴.۷۰ ثانیه، محمدرضا کریمی از ملوان با زمان ۴۹.۵۲ ثانیه و علی رشادت از بندر گناوه با زمان۵۱.۴۱ اول تا سوم شدند.

در فینال روئینگ امدادی ۲۵۰ متر تیم ملوان با ترکیب شیرزاد قادری، آروین دیانتی، محمد حسین حقی و مهدی محمدنژاد با زمان ۳:۲۴:۶۳ دقیقه اول شدند. تیم دانشگاه ازاد با ترکیب امیرحسین محمودپور، حمید رضا رضوانی، میلاد الهوردیان و پرهام قهرمانی با زمان۳:۲۸.۲۱ دقیقه دوم شدند و تیم بندر گناوه با ترکیب ابوالفظل سطوتی، علی رشادت، امیررضا عبدالی و شایان ریحانی‌فر با زمان ۳:۴۹.۳۱ دقیقه سوم شدند.

در فینال B این رقابت نیز تکرو با ترکیب مهام پرتو با ترکیب مهدی اسکافی، علی صادقی، امیرعلی حبیبی و وحید کشاورز رده چهارم و بردیا منتظرآل‌قائم، محمدامین صداقت، آریا سلیمان‌پور و امیرحسین حسین‌پور رده پنجم را کسب کردند.

در پایان سومین دوره لیگ برتر روئینگ دانشگاه آزاد با ۱۹۰ امتیاز به سومین قهرمانی خود رسید، ملوان با ۱۶۷امتیاز نایب قهرمان شد و تیم بندر گناوه با ۱۳۹ امتیاز مقام سوم این دوره از لیگ برتر روئینگ را به دست آورد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.