تاریخ انتشار : چهارشنبه 12 اردیبهشت 1403 - 10:41
کد خبر : 3690

درخشش قایقران بوشهری در مرحله دوم لیگ آبهای آرام

درخشش قایقران بوشهری در مرحله دوم لیگ آبهای آرام
مرحله دوم لیگ آبهای آرام امروز با برگزاری ۱۶ دور مسابقه در مسافت ۵۰۰ متر و ۲۰۰ متر به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری ورزش پهلوان جنوب ؛ مرحله دوم لیگ آبهای آرام امروز با برگزاری ۱۶ دور مسابقه در مسافت ۵۰۰ متر و ۲۰۰ متر به پایان رسید.

در این رقابت‌ها تیم‌های نوین البرز، پترو پالایش تجهیز سما، پارس جنوبی، عقاب نهاجا، بحر گستر پارس و نوین تهران در بخش بانوان و عقاب نهاجا، میداف بوشهر، ملوان نداجا، پارس جنوبی و کارن کاسپین در بخش مردان رقابت می‌کنند.

در ادامه رقابت ها قایقرانان در مسافت ۲۰۰ متر رقابت کردند.

در کایاک چهارنفره ۲۰۰ متر تیم ملوان نداجا با ترکیب امیر آقامیرزایی، علی آقامیرزایی ، عباس حسینی و پیمان قویدل با زمان ۳۳.۳۸ ثانیه، تیم میداف بوشهر با ترکیب داریوش محمدی، یزدان زراعت کار، سلیمان احمد سعید و ابوالفضل جنتی با زمان ۳۵.۰۸ ثانیه و تیم عقاب نهاجا با ترکیب علیرضا جهان‌نما، محمد میرزایی، محمدرضا پیشگاهی و ماکان غیاثی با زمان ۳۵.۲۱ ثانیه اول تا سوم شدند.

در ۲۰۰ متر امدادی بانوان تیم پارس جنوبی جم با ترکیب زهرا اصلانی، گلناز غضنفریان، ترنم اکبرزاده و هستی ناصری با زمان ۳:۲۶.۳۵۰ دقیقه اول، تیم بحرگستر پارس با ترکیب ارشین رضا نژاد، زهرا مطهر، نسترن خیرالهی و کیانا گلبندها با زمان ۳:۳۲.۰۱ دقیقه دوم و تیم عقاب نهاجا با ترکیب پرنیان شیری، فاطمه زندی، مهرناز صدیق فرشیان و مریم آقایی با زمان ۳:۴۱.۵۵۰ دقیقه سوم شدند.

در کایاک یکنفره ۲۰۰ متر آقایان علی آقامیرزایی از ملوان نداجا با زمان ۳۸.۰۷۰ ثانیه اول، علیرضا خمسه از پارس جنوبی با زمان ۳۸.۷۹۰ ثانیه دوم و یزدان زراعت کار از میداف بوشهر با زمان ۳۹.۵۸۰ ثانیه سوم شدند.

در کانوی یکنفره ۲۰۰ متر آقایان علی ضرار کاظم از میداف بوشهر با زمان ۴۰.۲۲ ثانیه، عادل مجللی از پارس جنوبی با زمان ۴۰.۴۹ ثانیه دوم و محمد عباسی از ملوان نداجا با زمان ۴۴.۰۱ ثانیه اول تا سوم شدند.

در کایاک ۲۰۰ متر بانوان ترنم اکبرزاده از پارس جنوبی با زمان ۴۴.۶۳ ثانیه مقام اول، عسل کاظمی از عقاب نهاجا با زمان ۴۶.۴۱ ثانیه مقام دوم و کیانا گلبندها از بحر گستر پارس با زمان ۴۸.۱۸ ثانیه مقام سوم را به دست آوردند.

در کانوی ۲۰۰ متر بانوان زهرا مطهر از بحر گستر پارس با زمان ۵۴.۴۱ ثانیه اول، هستی ناصری از پارس جنوبی با زمان ۵۴.۵۰ ثانیه دوم و مهرناز صدیق فرشیان از عقاب نهاجا با زمان ۵۹.۶۵ ثانیه سوم شدند.

در ۲۰۰ متر امدادی آقایان تیم پارس جنوبی با ترکیب پوریا شریفی، عادل مجللی، علیرضا خمسه و شایان حسینی با زمان ۲:۴۷.۳۳ دقیقه، تیم ملوان نداجا با ترکیب علی آقامیرزایی، محمد نبی رضایی، کمیل خزائی و عباس حسینی با زمان ۲:۴۸.۷۷ دقیقه و تیم میداف بوشهر با ترکیب شاهو ناصری، علی ضرار کاظم، محراب آسایش خورشید و ابوالفظل جنتی با زمان ۲:۵۵.۷۱ اول تا سوم شدند.

در کایاک چهارنفره ۲۰۰ متر بانوان تیم بحر گستر پارس با ترکیب الناز شفعیان، نرجس کارگرپور، ارشین رضانژاد و کیانا گلبندها با زمان ۴۰.۰۵ ثانیه مقام اول، تیم پارس جنوبی با ترکیب هلیا طالبی، ستایش پورتالاری، گلناز غضنفریان و ترنم اکبرزاده با زمان ۴۱.۲۲۰ ثانیه مقام دوم و تیم عقاب نهاجا با ترکیب پرنیان شیری، مهسا گرجی، بهار تنها و فاطمه موسوی با زمان ۴۴.۱۶۰ ثانیه مقام سوم را به دست آوردند.

با برگزاری مسابقات در مسافت ۲۰۰ متر مرحله دوم تکلیف تیم های صدرنشین مشخص شد.

در بخش بانوان بحر گستر پارس با ۱۶۵ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت، پارس جنوبی با ۱۴۸ امتیاز جایگاه دوم را به دست آورد و عقاب نهاجا با ۱۲۴ امتیاز رده سوم جدول را از آن خود کرد.

بر این اساس تیم ملوان نداجا با ۱۶۴ امتیاز صدر نشین ، پارس جنوبی با ۱۴۱ امتیاز در رده دوم ایستاد و میداف بوشهر با ۱۲۸ امتیاز جایگاه سوم جدول رده بندی را به خود اختصاص داد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.