تاریخ انتشار : سه شنبه 25 مهر 1402 - 6:29
کد خبر : 2216

مصاحبه :

انتخابات قانونی،نتیجه طبیعی

انتخابات قانونی،نتیجه طبیعی
اخیرا هیئت ورزش های رزمی استان بوشهر رئیس خود را طی یک انتخابات شناخت و با حضور ریاست فدراسیون و همینطور مدیریت ورزش و جوانان استان مجمع انتخاباتی این هیئت به صورت کاملا قانونی برگزار و به نتیجه نشست.در این گفتگو رئیس هیئت ورزش های رزمی گناوه علاوه بر تشریح این انتخاب در خصوص این ورزش در گناوه توضیحاتی ارائه می کند

به گزارش پایگاه خبری ورزش  پهلوان جنوب :مطلب پیش رو گفتگویی صمیمانه با استاد خالد خلیلی رئیس هیئت ورزش های رزمی گناوه است که پیرامون انتخابات اخیر هیئت ورزش های رزمی استان و نمایی کلی از این ورزش در شهرستان گناوه است:

اخیرا هیئت ورزش های رزمی استان بوشهر رئیس خود را طی یک انتخابات شناخت و با حضور ریاست فدراسیون و همینطور مدیریت ورزش و جوانان استان مجمع انتخاباتی این هیئت به صورت کاملا قانونی برگزار و به نتیجه نشست.در این گفتگو رئیس هیئت ورزش های رزمی گناوه علاوه بر تشریح این انتخاب در خصوص این ورزش در گناوه توضیحاتی ارائه می کند:
_ اخیرا انتخابات هیئت ورزش های رزمی برگزار شد/این انتخابات رو بعنوان یکی از اعضا حاضر چگونه بررسی می کنید؟
نخست تشکر ویژه دارم از پایگاه خبری پهلوان جنوب که بنده رو قابل دونستن
قبل از اینکه در بحث ارزیابی انتخابات هیئت انجمن‌های ورزشهای رزمی استان بوشهر بپردازم می‌بایست عرض کنم که هیئت رزمی استان این انتخاباتش نسبت دورهای قبل خیلی متفاوت تر و حساس‌تر بود از چند منظر در بحث ثبت نام کاندیدا صلاحیت و عدم صلاحیت ها
حاشیه سازی که در روند توسط کسی یا کسانی بصورت هدفمند انجام می‌پذیرفت که نهایت برای به حاشیه کشاندن بحث انتخابات بود
خب نهایتا ثبت نام ها صورت پذیرفت و دو عزیز، بزرگوار جناب آقای دکتر علی فکی و مصطفی جمالی صلاحیت لازم را از مراجع ذیصلاح کسب کردند
هیئت رزمی استان پس از استعفا رئیس سابق بصورت سرپرستی توسط برادر عزیزمان جناب آقای پیمان نوروزی اداره می‌شد که جا دارد از ایشان به پاس زحمات تشکر ویژه داشته باشم
خب تبعا” عدم رئیس در راس مجموعه رزمی استان در دراز مدت باعث عقب افتادگی کل مجموعه رزمی استان میشد و می‌بایست در این زمینه چاره اندیشی و تدبیری کرد ؛نگاه ویژه ریاست محترم فدراسیون و همچنین سرپرست اداره کل ورزش استان در همین راستا بود ک هر چه سریعتر البته با رعایت قانون این انتخابت انجام پذیرد تا هیئت استان از بلاتکلیفی خارج شود
در ادامه پس از تایید صلاحیت‌ها دوستان دلسوز تصمیم براین گرفتند که جلسه‌ای با حضور دو کاندیدا گرفته شود و در نتیجه جمع نظر خودش را اعلام کند و درنهایت کاندیدای عزیز به نظر جمع احترام گذاشته و تمکین کنند.
این جلسه روز شنبه مورخ هشتم مهرماه در دفتر رزمی استان پس از شور و مشورت و توضیحات لازم در نهایت ادب و احترام نظر اکثریت جمع با آقای دکتر علی فکی شد و برادر عزیزمان  مصطفی جمالی هم ضمن پذیرش قول همراهی و همکاری دادن
تا روز انتخابات دوشنبه مورخ دهم مهر با حضور ریاست محترم فدراسیون  مهندس بهتری و دو همراه که از اداره بازرسی وزارت ورزش بودن وارد استان شدن مورد استقبال قرار گرفتند سپس به دفتر اداره کل ورزش وجوانان استان با سرپرست جناب آقای جمالی دیدار و پس از دیدار صمیمانه جمع هم به نظری که در روز هشتم مهرماه به فیصله رسیده بودن تمکین کردن و نظر خودشان را با دکتر فکی اعلام کردند
مجمع انتخاباتی در سالن شهید بهشتی اداره کل ورزش استان با حضور رئیس فدراسیون رزمی بعنوان رئیس مجمع ؛ سرپرست اداره کل ورزش وجوانان استان بعنوان دبیر مجمع و مابقی عزیزانی که از نهادهای مختلفی که جمعا ۱۵ رای داشت بصورت رسمی شروع شد.
کاندیداها معرفی شدند که در همان لحظه اول برادر عزیزمان جناب آقای مصطفی جمالی انصراف خودشون رو اعلام کردند جناب آقای فکی پس از توضیحات از برنامه های کوتاه مدت میان مدت و بلندمدت خود اعلام حضور و درنهایت با اکثریت آرا هم خود و هم هیئت رئیسه توسط مجمع انتخاب شدند.
اگر بخواهم جمع بندی کنم این انتخابات تا لحظه آخر با حساسیت خیلی خاصی برگزار شد یعنی نهایت انجام قانون ؛ در این شرایط حساس نیاز بود سکان هدایت بزرگترین مجموعه ورزش های رزمی استان به دست کسی باشد که حضورش باعث آرامش اکثریت عزیزان را در بر داشته باشد
خب بنده هیچکس را از جناب آقای فکی بهتر آشنایی نداشتم که بتواند ورود کند و هم رای مجمع را بگیرد و کاردان باشد بتواند بصورت هدفمند برای جوانان گام بردارند و شناخته شده هم باشند و از همه مهمتر  ارتباط خوبی با فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان هم داشته باشند.
خب ایشان را بعنوان چهره علمی و فنی که از اساتید و قهرمانان ورزشهای رزمی می میشناسند علاوه بر این ایشان رشته تحصیلی کاملا مرتبط یعنی دکترای مدیریت ورزش را دارند.
لازم به ذکر است جناب فکی ۸ سال ریاست هیئت رزمی استان و در سنوات قبل‌تر بعنوان نائب ریس خدمتگزاری کرده بودند
با تمام این اوصاف حضور ایشان شایسته ترین و بهترین گزینه بود که کاملا برای استان ضرورتش مشخص بود و الحمدالله با درایت مجمع این مهم با انتخاب ایشان به فرجام نیک رسید.
به عزیزانی که دغدغه ورزش های رزمی استان را دارند این اطمینان را خواهم داد که با حضور دکتر فکی شاهد پیشرفت همه جانبه در مجموعه استان خواهیم بود اما این مهم یک پیش نیاز را می طلبد. در واقع حمایت و همراهی همه دلسوزان در این مسیر درجهت تحقق اهداف غرورآفرین لازم و ضروری است پس هرکس دل نگران جوانان این کهن دیار است آستین همت و تلاش بالا زده و تلاش مضاعف با رمز اتحاد و همدلی را در پیش گیرد/.

_شما برای چندمین سال بعنوان رئیس این هیئت در شهرستان گناوه هستید و وضعیت این رشته را در شهرستان خود چگونه بررسی می کنید؟
من از اسفندماه سال ۱۳۹۱ با حکم جناب آقای دکتر فکی بعنوان رییس هیئت رزمی شهرستان گناوه تا کنون یعنی ۱۲سال مشغول بخدمت هستم.
حضور بنده در مجموع با دو سبک کیک‌بوکسینگ و سوپرکنتاک کیک بوکسینگ
با حضور۶ مربی در دو بخش آقایان وبانوان درشهرستان گناوه مشغول بخدمت شدم گناوه به نوعی قطب رزمی استان محسوب می‌شد و دارای حساسیت‌های بخصوصی بود
حضور اساتید برجسته و صاحب نام که زحمات زیادی در زمینه ورزشهای رزمی کشیده بودند و داری احترام خاصی در سطح شهرستان و استان بودند بزرگوارانی همچون استاد علیرضاصفوی و استاد فتح‌ا..احسانپور
من با ۵ مربی و دو سبک شروع کردم
هم اکنون با ۲۲مربی و ۸ سبک‌ در شهر؛ بخش و روستا در حوزه شهرستان گناوه مشغول بخدمت عزیزان هستیم
۹سال رتبه اول عملکردی در سطح استان بین تمامی شهرستان های استان بوشهر با کمک اساتید همیشه همراهم که با شعار (ورزش/اتحاد/افتخار) همراهیمان میکردند الحمدالله رتبه نخست را دربین تمامی هیئت رزمی استان کسب کردیم.
الحمدالله درحال حاضر مربی به اندازه کافی داریم ولی اماکن ورزشی جوابگوی این همه هنرجو نیست و نیاز هست همه مسئولین و خیرین در این مسئله مهم وارد شوند/.
البته در این خصوص به صورت کتبی و حضوری با اهالی فن در موضوعات مختلف ارتباط لازم داشته ام/.
باید برای پرورش جوانان در حوزه مربیگری،داوری و قهرمانی اقداماتی کرد در هر صورت به انجام رساندن این مهم مستلزم مساعدت مالی از طرف مسئولین امر هست. اما متاسفانه کمتر حرکتی در این خصوص شاهد هستیم؛ امیدواریم دوستان در این خصوص تدبیری کنند گرچه میدانم ورزش حتی جز اولویت دهم این عزیزان نخواهد بود/.
چرا که باتوجه به مشکلات جسمی و حتی روحی موجود در بین آحاد مردم یکی از بهترین راه پیشگیری از مشکلات طبیعتا ورزش خواهد بود/.

در پایان این گفتگو از شما عزیزان در مجموعه پهلوان جنوب و همه ورزش دوستان و ورزشکاران کمال تشکر را دارم.

گفتگو وتنظیم:حسین جوکاری

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.