تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 بهمن 1402 - 7:36
کد خبر : 3168

اعلام برنامه مسابقات هفته های بیست و یکم تا بیست و ششم لیگ یک

اعلام برنامه مسابقات هفته های بیست و یکم تا بیست و ششم لیگ یک
برنامه مسابقات هفته های بیست و یکم تا بیست و ششم لیگ یک باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش پهلوان جنوب: با توجه به لزوم برگزاری مسابقات در ماه مبارک رمضان پس از اذان مغرب و زیر نور، باشگاهها موظف هستند نسبت به استانداردسازی یا معرفی ورزشگاه استاندارد و مورد تایید سازمان لیگ با قید فوریت و طبق زمانبندی اعلامی اقدام کنند.

برنامه مسابقات به شرح زیر است:
هفته بیست و یکم:

سه شنبه ۸ اسفند
داماشیان گیلان- خیبر خرم آباد – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید عضدی رشت
مس سونگون ورزقان- شهرداری آستارا- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه سردار سلیمانی تبریز
خوشه طلایی ساوه- شاهین بندرعامری- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه وحدت آستارا
شهر راز شیراز- مس شهر بابک- ساعت ۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز
سایپا تهران – مس کرمان – ساعت ۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج
چادرملو اردکان- آریو اسلامشهر- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهید نصیری یزد
پارس جنوبی جم- آبی پوشان جنوب- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی جم
نفت مسجد سلیمان- دریا کاسپین بابل- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
نفت و گاز گچساران- فجر شهید سپاسی شیراز- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهدای نفت گچساران

هفته بیست و دوم
دوشنبه ۱۴ اسفند
دریا کاسپین بابل- داماشیان گیلان- ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهدا سیمرغ
مس شهر بابک- پارس جنوبی جم- ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهید سلیمانی شهر بابک
شهر راز شیراز- مس سونگون ورزقان- ساعت ۱۵ – ورزشگاه حافظیه شیراز
شهرداری آستارا- خوشه طلایی ساوه – ساعت ۱۵ – ورزشگاه وحدت آستارا
آریو اسلامشهر- نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۵ – ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر
آبی پوشان جنوب- سایپا تهران- ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه تختی اهواز
شاهین بندرعامری – نفت مسجد سلیمان- ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
سه شنبه ۱۵ اسفند
خیبر خرم آباد- چادرملو اردکان- ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی خرم آباد
فجر شهید سپاسی شیراز- مس کرمان- ساعت ۱۵ – ورزشگاه حافظیه شیراز

هفته بیست و سوم
یکشنبه ۲۰ اسفند
مس سونگون ورزقان- مس شهر بابک- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه یادگار امام تبریز
داماشیان گیلان- شهرداری آستارا- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهید عضدی رشت
پارس جنوبی جم- آریو اسلامشهر- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه تختی جم
سایپا تهران – شاهین بندرعامری – ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه انقلاب کرج
نفت و گاز گچساران- آبی پوشان جنوب- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه شهدای نفت گچساران
دوشنبه ۲۱ اسفند
خوشه طلایی ساوه- فجر شهید سپاسی شیراز – ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه وحدت آستارا
چادرملو اردکان- شهر راز شیراز- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه شهید نصیری یزد
مس کرمان- دریا کاسپین بابل – ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
نفت مسجد سلیمان- خیبر خرم آباد- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
** توضیح ضروری: *در صورتی که تاریخ ۲۱ اسفند شروع ماه مبارک رمضان باشد، مسابقات روز دوشنبه بعد از اذان مغرب و زیر نور برگزار می گردد.

هفته بیست و چهارم
** با توجه به لزوم برگزاری مسابقات در ماه مبارک رمضان پس از اذان مغرب و زیر نور، باشگاهها موظفند نسبت به استانداردسازی یا معرفی ورزشگاه استاندارد و مورد تایید سازمان لیگ با قید فوریت و طبق زمانبندی اعلامی اقدام کنند.
شنبه ۲۶ اسفند
مس شهر بابک- نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۹- ورزشگاه شهید سلیمانی شهر بابک
آریو اسلامشهر- سایپا تهران- ساعت ۱۹- ورزشگاه امام خمینی(ره) اسلامشهر
شاهین بندرعامری – داماشیان گیلان- ساعت ۱۹- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
یکشنبه ۲۷ اسفند
شهر راز شیراز- پارس جنوبی جم- ساعت ۱۹- ورزشگاه حافظیه شیراز
آبی پوشان جنوب- نفت مسجد سلیمان- ساعت ۱۹- ورزشگاه متعاقبا اعلام
خیبر خرم آباد- مس کرمان – ساعت ۱۹- ورزشگاه تختی خرم آباد
دریا کاسپین بابل- خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۹- ورزشگاه شهدا سیمرغ
چادرملو اردکان- مس سونگون ورزقان- ساعت ۱۹- ورزشگاه شهید نصیری یزد
شهرداری آستارا- فجر شهید سپاسی شیراز- ساعت ۱۹- ورزشگاه وحدت آستارا

هفته بیست و پنجم
** با توجه به لزوم برگزاری مسابقات در ماه مبارک رمضان پس از اذان مغرب و زیر نور، باشگاهها موظفند نسبت به استانداردسازی یا معرفی ورزشگاه استاندارد و مورد تایید سازمان لیگ با قید فوریت و طبق زمانبندی اعلامی اقدام کنند.

چهارشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۳
نفت و گاز گچساران- شاهین بندرعامری- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه شهدای نفت گچساران
داماشیان گیلان- مس شهر بابک- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه شهید عضدی رشت
خوشه طلایی ساوه- خیبر خرم آباد- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه وحدت آستارا
نفت مسجد سلیمان- شهر راز شیراز- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
مس کرمان- آریو اسلامشهر- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
پارس جنوبی جم- چادرملو اردکان- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه تختی جم
مس سونگون ورزقان- آبی پوشان جنوب- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه یادگار امام تبریز
فجر شهید سپاسی شیراز- دریا کاسپین بابل- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز
سایپا تهران- شهرداری آستارا- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج

هفته بیست و ششم
** با توجه به لزوم برگزاری مسابقات در ماه مبارک رمضان پس از اذان مغرب و زیر نور، باشگاهها موظفند نسبت به استانداردسازی یا معرفی ورزشگاه استاندارد و مورد تایید سازمان لیگ با قید فوریت و طبق زمانبندی اعلامی اقدام کنند.

شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

چادرملو اردکان- نفت مسجد سلیمان – ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه شهید نصیری یزد
شاهین بندرعامری – فجر شهید سپاسی شیراز- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
آبی پوشان جنوب- مس کرمان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام
آریو اسلامشهر- مس سونگون ورزقان – ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه امام خمینی(ره) اسلامشهر
خیبر خرم آباد- نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه تختی خرم آباد
مس شهر بابک- سایپا تهران- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه شهید سلیمانی شهر بابک
شهرداری آستارا- دریا کاسپین بابل – ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه وحدت آستارا
شهر راز شیراز- خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه حافظیه شیراز
پارس جنوبی جم- داماشیان گیلان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه تختی جم

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.